Naše riešenia

Nech je pre vás výzvou čokoľvek, môžete naše produkty aplikovať na množstvo praktických riešení. Klientov nepretržite podporujeme vďaka inovatívnym metódam: od krátkych prezentácií, cez tréningové kurzy, inšpirujúce koučingové stretnutia, team building, prijímanie a adaptáciu zamestnancov, výber, rozvoj predaja, skutočných lídrov až po rozvoj organizácie a mnoho iných.

Prečo práve Lumina Learning?

Klienti si vyberajú naše oceňované merania, pretože sú univerzálne, overené a presné. Najmä v dynamických organizáciách klienti ocenia, ako jednoducho, zábavne, a pritom vždy prakticky vieme podať seriózne poznatky – pričom podporujeme učenie, zapájanie sa a pochopenie danej situácie.
Viac

Lumina Learning v ľuďoch odhaľuje skrytý individuálny potenciál a inšpiruje osobný a profesionálny rast. Klienti si prehlbujú sebapoznanie a schopnosť ovplyvňovania pomocou emocionálnej inteligencie a efektívnej komunikácie.

Čítaj viac

Sebauvedomenie

Osobná dokonalosť

Sociálna inteligencia

Riadenie zmeny

Kritické myslenie

Koučing

Spokojnosť

Efektívna komunikácia

Rozvoj v oblasti vedenia (leadership)

Výber zamestnancov

Prispôsobivosť

Keďže virtuálnych tímov, projektových skupín a komunikácie na ďiaľku pribúda, ľudia si musia lepšie a rýchlejšie budovať vzťahy. Naše tímové riešenia umožňujú lepšie pochopiť osobnosti v tíme a kultúru, v ktorej sa tím nachádza, čo následne vedie aj k lepším výkonom.

Čítaj viac

Dynamika skupiny

Spolupráca

Vysoký výkon

Kultúra podpory

Výmena nápadov

Rúcanie bariér

Hodnoty & vízia

Stratégia

Predaj

Zákaznícky servis

Návratnosť vzťahov

Efektivita vašej organizácie sa zvýši vďaka našim inšpiratívnym certifikovaným konzultantom a inovatívnym produktom, ktoré sa premietnu do riešení šitých na mieru a následne preukázateľných výhod.

Čítaj viac

Výber zamestnancov

Učenie a rozvoj

Manažment talentu

Kultúra

Dynamika predstavenstva

Manažment zmeny

Angažovanosť

Vzťahy akcionárov

Fúzie & Akvizície

Prijímanie a adaptácia zamestnancov

Naše produkty

Lumina Spark

Lumina Spark odhalí celú vašu osobnosť v jedinečnom portréte, ktorý vám ukáže, kto skutočne ste. Spoznajte samého seba do hĺbky, odhaľte skrytý potenciál a naučte sa lepšie pracovať pod tlakom. Objavte praktické riešenia pre lepšiu komunikáciu, tímovú prácu a vedenie. Objavte svoju vnútornú "iskru" (spark). Zvýšte svoj potenciál.

Čítaj viac

Lumina Leader

Veďte svoj tím vlastným jedinečným spôsobom. Lumina Leader umožní lídrom pochopiť do hĺbky ich prirodzený štýl vedenia. Ukáže im, ako svoj tím viesť sebaisto a autenticky a naučí ich, ako prispôsobiť svoj štýl vedenia potrebám ich zamestnancov a organizácie.

Čítaj viac

Lumina Team

Pracujte efektívnejšie, pracujte spolu. Klienti, ktorí absolvovali program Lumina Team, o ňom hovoria ako o zlomovom momente. Zrozumiteľný jazyk a pútavá grafika neustále zvýrazňujú črty a správanie tímu. Výsledkom sú motivovaní ľudia, ktorí spolu vytvárajú výkonný tím, ktorý dosahuje oveľa lepšie výsledky.

Čítaj viac

Lumina Emotion

Schopnosť vybrať si reakciu na situáciu je veľmi zásadná - Lumina Emotion vám ju môže poskytnúť. Lepšia emocionálni inteligencia, adaptabilita a vytrvalosť - to je len niekoľko výhod, ktoré organizácie o tomto programe uvádzajú.

Čítaj viac

Lumina Select

Nájsť správnych ľudí, pýtať sa správne otázky, odhaliť skrytý potenciál a vyhnúť sa nákladným chybám pri výbere nových zamestnancov. Lumina Select je šitý na mieru pre výber nových zamestnancov a pomôže vám vybrať na danú pozíciu správneho človeka.

Čítaj viac

Lumina Sales

Vďaka Lumina Sales budete rozvíjať osobnosť svojich ľudí na vedeckom základe. Zistíte, ako osobnosť a správanie človeka ovplyvňuje predaj, a vďaka tomu dokážete zvýšiť výnosy. Zmení vaše zameranie z návratnosti investície na návratnosť vzťahov.

Čítaj viac

Pozrieť globálnu sieť

Lumina Learning je globálna sieť skúsených expertov a certifikovaných konzultantov vo viac ako 40 krajinách sveta.