Naše produkty

Naše produkty sú založené na metodike, ktorá spája jedinečné nástroje, modely a aplikácie. Tento balík zahŕňa prelomové psychometrické metódy, ktoré odhaľujú dynamickú osobnosť ľudí a podnecujú ich zvedavosť.

Naše produkty pomáhajú organizáciám zlepšiť spoluprácu, kreativitu a riešenie problémov a znížiť náklady, či už pri výbere alebo rozvoji.

Naše produkty

Lumina Spark

Lumina Spark odhalí celú vašu osobnosť v jedinečnom portréte, ktorý vám ukáže, kto skutočne ste. Spoznajte samého seba do hĺbky, odhaľte skrytý potenciál a naučte sa lepšie pracovať pod tlakom. Objavte praktické riešenia pre lepšiu komunikáciu, tímovú prácu a vedenie. Objavte svoju vnútornú "iskru" (spark). Zvýšte svoj potenciál.

Čítaj viac

Lumina Leader

Veďte svoj tím vlastným jedinečným spôsobom. Lumina Leader umožní lídrom pochopiť do hĺbky ich prirodzený štýl vedenia. Ukáže im, ako svoj tím viesť sebaisto a autenticky a naučí ich, ako prispôsobiť svoj štýl vedenia potrebám ich zamestnancov a organizácie.

Čítaj viac

Lumina Team

Pracujte efektívnejšie, pracujte spolu. Klienti, ktorí absolvovali program Lumina Team, o ňom hovoria ako o zlomovom momente. Zrozumiteľný jazyk a pútavá grafika neustále zvýrazňujú črty a správanie tímu. Výsledkom sú motivovaní ľudia, ktorí spolu vytvárajú výkonný tím, ktorý dosahuje oveľa lepšie výsledky.

Čítaj viac

Lumina Emotion

Schopnosť vybrať si reakciu na situáciu je veľmi zásadná - Lumina Emotion vám ju môže poskytnúť. Lepšia emocionálni inteligencia, adaptabilita a vytrvalosť - to je len niekoľko výhod, ktoré organizácie o tomto programe uvádzajú.

Čítaj viac

Lumina Select

Nájsť správnych ľudí, pýtať sa správne otázky, odhaliť skrytý potenciál a vyhnúť sa nákladným chybám pri výbere nových zamestnancov. Lumina Select je šitý na mieru pre výber nových zamestnancov a pomôže vám vybrať na danú pozíciu správneho človeka.

Čítaj viac

Lumina Sales

Vďaka Lumina Sales budete rozvíjať osobnosť svojich ľudí na vedeckom základe. Zistíte, ako osobnosť a správanie človeka ovplyvňuje predaj, a vďaka tomu dokážete zvýšiť výnosy. Zmení vaše zameranie z návratnosti investície na návratnosť vzťahov.

Čítaj viac

Pozrieť globálnu sieť

Lumina Learning je globálna sieť skúsených expertov a certifikovaných konzultantov vo viac ako 40 krajinách sveta.
Zbožňujem nástroje Lumina Learning - sú totiž iné. Sú aktuálne, prístupné pre všetkých a používajú jazyk, ktorému ľudia rozumejú. Lumina Learning pomáha ľuďom nadviazať medzi sebou lepší vzťah a doslova sa "prepojiť". Robí to úžasne a nedovolí konverzácii, aby utíchla, a to aj na tej najjednoduchšej úrovni, konverzácia prebieha neustále, čo je fantastické.

Sue Ells

Riaditeľka, Hanover Jackson