Prínos

Spark Coach posilňuje individualitu tých, s ktorými ho zdieľate, tým, že im dáva osobný rozvoj do vlastných rúk. Sebapoznanie je nevyhnutné, ale nie postačujúce na vytvorenie trvalej zmeny. Teraz im môžete poskytnúť interaktívny a pôsobivý zážitok, ktorý v nich vyvoláva neustálu zvedavosť hrať sa s osobnosťou a skúmať ju, čím sa ich učenie upevňuje a rozvíja ešte dlho po workshope alebo seminári. Je to udržateľné, merateľné a dostupné na diaľku. Ide o do Lumina Spark od jej vzniku. Objavte učenie bez hraníc .

Bez ohľadu na to, čo potrebujete; či už zlepšiť komunikáciu, vytvoriť aktívne tímy, individuálny koučing, maximalizáciu produktivity, vytvorenie hlbšieho organizačného povedomia alebo čokoľvek iné – Spark Coach vás posunie na vyššiu úroveň a vďaka jazyku osobnosti sa priblížite k ľuďom. Vďaka tomuto vplyvu, ktorý môže pretrvať celý život, vytvoríte lepšiu firmu. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ide naozaj o učenie bez hraníc.

Zabudnite na tradičné obmedzenia vzdelávania a minimálnu podporu medzi stretnutiami. Už žiadne kopy papierov a reportov na pracovných stoloch, na ktoré len sadá prach, či nevyužité príležitosti na vzdelávanie v zásadných momentoch rozvoja, lebo kouč práve nie je poruke. Účastníci môžu mať svoju osobnosť na dlani jedným kliknutím. Kedykoľvek. Kdekoľvek. Akýkoľvek malý či veľký projekt.

Ako to funguje

Spark Coach prevedie účastníkov ich vzorcami správania a otázkami koučingu pomocou personalizovaného sprievodcu. Tieto charakteristiky môžete využiť pri štyroch kľúčových krokoch cesty; identifikácia kľúčových oblastí záujmu, skúmanie svojich kvalít, prehodnotenie svojich otázok a nastavenie osobných cieľov. Každý krok vám dovolí vstúpiť do rozvoja vášho účastníka do takej miery, do akej chcete, dokonca môžete ustúpiť a prenechať všetko na účastníka. Tak či onak, Spark Coach je určený na to, aby maximalizoval kvalitu učenia, ktoré im poskytujete od začiatku do konca.

 

Vzorce osobnosti vám a vašim účastníkom umožnia interaktívne sa pohrať s ich osobnosťou a preskúmať ich jedinečné kvality vo všetkých troch osobnostiach. Patria sem ich posilnenie, skryté poklady, paradoxy a iné – všetky automaticky upravené tak, aby odrážali najdôležitejšie kvality a vzbudili túžbu po neustálom sebarozvoji. Kvality odrážajú silné stránky a potenciálne oblasti pre rozvoj pomocou smart údajov a jednoduchého jazyka. Vďaka tomu budete môcť previesť účastníka cestou rozvoja zrozumiteľne, spoľahlivo a dôkladne. Účastníci môžu svoje kvality vylepšiť a vizualizovať svoj budúci osobný potenciál.

 

Identifikácia kľúčových oblastí zamerania podporuje účastníkov, aby si vybrali najdôležitejšie oblasti pre svoj rozvoj a zodpovedali personalizované otázky týkajúce sa koučingu tak, aby sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie a vzali svoj osobný rozvoj do vlastných rúk. Posilnia tak svoju individualitu a zistia, kto skutočne sú. Zlepší sa ich porozumenie a dosahovanie cieľov pomocou rámca GROWS.

 

Sprievodca individuálnym koučingom umožní konzultantom vidieť odpovede a ciele účastníkov a vytvoriť dynamického a personalizovaného sprievodcu a poskytnúť im usmernenie a podporu, kedykoľvek ju potrebujú. Vytlačte si ho ešte pred workshopom alebo stretnutím, na ktorom budete hovoriť o spätnej väzbe, a získate efektívny nástroj, vďaka ktorému sa zameriate len na dôležité otázky.

 

Školenia môžu prebiehať virtuálne, osobne alebo ako kombinácia oboch možností, pričom vzdelávanie účastníkov Spark Coach nekončí workshopom. Kouči pravidelne podporujú a usmerňujú účastníkov Spark Coach počas celej ich cesty. Vzdelávanie tak prebieha kontinuálne a prehlbuje sa. Udržateľné, merateľné, dostupné na diaľku – to je vzdelávanie bez hraníc.

Pozrite si Spark Coach v akcii

1.
Určenie kľúčovej oblasti zamerania
2.
Preskúmajte kvality
3.
Prehľad otázok týkajúcich sa koučovania
4.
Stanovte si osobné ciele

Čo získate?

Pokračujte so vzdelávaním účastníkov medzi jednotlivými stretnutiami a workshopmi

Ponúknite ľahko rozšíriteľné riešenia, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám

Koučujte virtuálne a na diaľku

Pokračujte so vzdelávaním účastníkov medzi jednotlivými stretnutiami a workshopmi

Ako môže Spark Coach pomôcť vášmu biznisu?

Kontaktujte nás a dozviete sa viac

Rozvoj, ktorý ide do hĺbky

24 Kvalít Lumina Spark + 16 Emočných Kvalít Lumina Emotion. Všetky výhody Lumina Spark aj Lumina Emotion v jednom. Dopodrobna spracovávame údaje a prezentujeme ich spôsobom, ktorý je rovnako jednoduchý, ako elegantný.
Vďaka programu Lumina Spark dosahujeme vynikajúce výsledky. Poskytujeme poradenstvo pre klientov v multikultúrnom kontexte. Spark dostane každého. Je to vysoko inteligentný nástroj pre nahliadnutie do svojho vnútra a inováciu.

Alex Lazarus

Lazarus & Maverick Limited

Nástroje Lumina Learning