Podpora

Tvoríme viac než len psychometrické nástroje. Vytvárame komunitu expertov, ktorí majú rovnaké zmýšľanie, a ktorí veria, že psychometria má zachytiť komplexnosť osobnosti človeka – pozerať sa na neho ako na ľudskú bytosť, a nie ako na "nástroj". V rámci spolupráce vám náš priateľský a proaktívny tím bude pomáhať od prvej chvíle.

Sme nadšení, odhodlaní a veríme, že pomáhame ľuďom k tomu, aby si vážili jeden druhého. Sme symbolom integrity, odvahy, zvedavosti, ľudskosti a spoločného úspechu.

Ak sa rozhodnete s nami spolupracovať, ubezpečujeme vás, že:

1
Vypočujeme a budeme rešpektovať vaše hodnoty, výzvy a jedinečnosť.
2
Podnietime schopnosť inovovať a myslieť inak.
3
Jednotlivcom a organizáciám poskytneme plán pre inklúziu, rôznorodosť a dôveru.
4
Pomôžeme robiť lepšie rozhodnutia pre vás, vašich kolegov a vašu organizáciu.
5
Budeme vás od začiatku sprevádzať, asistovať, pomáhať a poskytovať vám najkvalitnejší zákaznícky servis.
6
Poskytneme vám personalizované riešenia pre vaše konkrétne potreby a ciele.

Výhody Lumina Learning

Je to osobné

Všetky naše vedecky overené psychometrické údaje, systémy a zdroje sú vysoko individualizované, takže každý, kto absolvuje naše programy, získa zmysluplnú a osobnú skúsenosť.

Na mieru pre každého

Máme k dispozícii vynikajúce produkty, ktoré sa dajú okamžite aplikovať, a sú odborne koncipované tak, aby vyhovovali vašim konkrétnym potrebám.

Nezabudnuteľnosť

Naša farebná a praktická grafika, ktorú si ľahko zapamätáte, vám umožní využiť získané informácie v každej oblasti života, a to dokonca niekoľko rokov po absolvovaní programu Lumina Learning.

Funguje to

Náš prístup je flexibilný, merateľný a orientovaný na výsledok. Účastníci si začnú uvedomovať, že sú sami zodpovední za dosiahnutie svojich cieľov, pričom dbáme na to, aby dosiahli čo najlepší výsledok.

Program Spark bol veľmi zábavný, ľahko aplikovateľný a najmä neuveriteľne praktický a užitočný - obsahuje mnoho úžasných nástrojov, ktoré sme už stihli využiť v praxi.

Pfizer

Pozrieť globálnu sieť

Lumina Learning je globálna sieť skúsených expertov a certifikovaných konzultantov vo viac ako 40 krajinách sveta.