Staňte sa certifikovaným konzultantom

Pridajte sa k našej prosperujúcej globálnej komunite! Staňte sa konzultantom na našu psychometriu novej generácie.

Absolvujte certifikačný program Lumina Learning, staňte sa certifikovaným konzultantom Lumina Practitioner a poskytnite vlastné riešenia Lumina Learning.

Kto sa k nám môže pridať?

Produkty Lumina Learning sú vhodné pre každého. Certifikovanými konzultantmi Lumina Learning sa stali: personalisti, špecialisti na výber a prijímanie zamestnancov, L&D facilitátori, konzultanti rozvoja organizácie, tréneri, kouči, psychológovia a mnohí iní.

Organizácie, ktoré využívajú naše produkty: národné a medzinárodné korporácie, konzultačné firmy a firmy poskytujúce personálne služby, národné a miestne vlády, súdne orgány a pohotovosti, zdravotnícke a akademické inštitúcie, neziskové a dobročinné organizácie, olympijské a národné športové tímy a množstvo rôznych mládežníckych skupín.

Kde začať?

Cesta sa väčšinou začína získaním certifikácie Lumina Spark. Lumina Spark je základná úroveň, na ktorú nadväzuje certifikácia na ďalšie nástroje. Niektorým ľuďom sa podarilo "preskočiť" priamo na iný nástroj. Ak sa potrebujete poradiť ohľadom vhodnej certifikácie, neváhajte nás kontaktovať.

Certifikačný program pre konzultantov Lumina Learning

V závislosti od vašich potrieb máme dva typy obchodných modelov pre certifikovaných konzultantov.

Klientsky certifikovaný konzultant
Pre tých, ktorí poskytujú riešenia v rámci svojich organizácií, či na globálnej úrovni. Podelíme sa s vami o to, ako vytvoriť inovatívne riešenia Lumina Learning na základe našich digitálnych zdrojov.
Business certifikovaný konzultant
Pre konzultačné firmy a jednotlivcov, ktorí poskytujú riešenia pre iných

Neobmedzujeme vás geograficky ani organizačne. Budete mať certifikáciu na poskytovanie riešení Lumina Learning pre všetky typy organizácií v ktorejkoľvek krajine.

Certifikácia Lumina Learning

Naše interaktívne kurzy vám poskytujú vedomosti a zručnosti, ktoré potrebujete, aby ste boli úspešní už od prvého dňa. Konzultanti Lumina Learning sa na prácu s našimi programami pripravujú a certifikujú na osobných aj virtuálnych stretnutiach. Ako účastník získate najlepšie praktické zručnosti pre skupinovú facilitáciu a hodnotenie pomocou produktov Lumina Learning.

Budete odchádzať s vedomosťami, skúsenosťami a podporou, aby ste mohli ďalej inšpiratívne podporovať a efektívne hodnotiť svojich zamestnancov. Keď sa certifikujete ako konzultant Lumina Learning, môžete sa pridať ku komunite v rámci Lumina Learning Partner alebo Strategic Alliance, ktoré vám budú poskytovať podporu a poradenstvo, aby ste mohli ďalej využívať všetko to, čo ste sa naučili.

Čo získate

1
Inšpiratívny, interaktívny vzdelávací zážitok a následné aktivity, ktoré vám pomôžu začať
2
Významný osobný a profesionálny rozvoj v bezpečnom prostredí
3
Vedecký základ a princípy, ktoré stoja za nástrojmi Lumina Learning
4
Skúsenosť s prezentáciou produktu
5
Osobný akčný plán a bezplatné portréty, ktoré vám pomôžu začať
6
Bezplatné návody, zdroje a materiály
7
Vaše prihlásenie do platformy Lumina Learning na vytváranie, úpravu a spravovanie vlastných projektov
8
Neustála podpora, prístup na webináre a stretnutia vrátane nových myšlienok, obchodnej podpory a aktualizácií systému

Pozrieť globálnu sieť

Lumina Learning je globálna sieť skúsených expertov a certifikovaných konzultantov vo viac ako 40 krajinách sveta.
Veľmi sa mi páči, že programy Lumina Learning sú pozitívne a založené na silných stránkach. Sú naozaj pre všetkých. V minulosti som používala nástroje ako MBTI, Insights, a výsledkom bolo, že ľudia sa v určitom bode aj tak vždy sústredili na negatíva. Lumina Learning nič také nepozná. Vyzdvihuje silné stránky človeka, ich rozvoj a úpravu rôznych vzorcov správania. Okrem toho bola práca v tíme s Lumina Learning veľmi pozitívnou skúsenosťou, pretože viete, že vždy máte ich podporu.

Nichola McCaig

Riaditeľka pre profesionálny rozvoj, PwC Augment and Operate