Back to Events

29 Mar - 29 mar

Online Event

Michal Graus

Rozvojový individuálny program – Lumina Spark – Coach

Spoznajte svoju osobnosť prostredníctvom najpoužívanejšieho nástroja spoločnosti Lumina Learning

 

Lumina Spark je nová generácia profesionálneho rozvojového nástroja, ktorý podporuje jednotlivcov, tímy a organizácie, aby pracovali efektívnejšie a zlepšili svoje výsledky.

 

Je unikátom medzi psychometrickými nástrojmi, pretože sa vyhýba akýmkoľvek stereotypom. Poskytuje interaktívny farebný rámec pre lepšie sebapoznanie a pomáha ľuďom identifikovať ako zlepšiť svoje pracovné vzťahy s ostatnými.

 

Použitím modelu Lumina Spark odhalíte mnohé spôsoby ako môžete vo vašom pracovnom prostredí fungovať efektívne a využiť naplno svoj potenciál.

Termín dohodneme podľa vašich požiadaviek.

 

Obsah kurzu

V tomto základnom rozvojovom programe od spoločnosti Lumina Learning, vám ponúkame:

1. Váš osobnostný portrét Lumina Spark

2. Interpretáciu vášho portrétu – 30 min

3. Naučíte sa orientovať v digitálnom portréte Spark Coach – 60 min

4. Vyhodnotenie a nadstavenie ďalších krokov vášho osobného rozvoja – 30 min

 

Cieľová skupina

Pre tých, ktorí majú záujem rozvíjať svoju osobnosť od základu, pomocou inovatívnych nástrojov Lumina Learning, a tým dosiahnuť svoj cieľ v oveľa kratšom čase.

Je veľmi dôležité mať na pamäti, že ľudia sú základom každej jednej spoločnosti, organizácie alebo tímu. Lumina Learning podporuje organizácie pri dosahovaní podnikateľských výsledkov tým, že pomáha ľuďom stať sa viac podnikavými, sebavedomými, disciplinovanými a schopnými viesť seba a ostatných.

 

Poznámka k ceneV cene je zahrnuté: Váš 35 stranový osobnostný portrét Lumina Spark, interpretácia portrétu, digitálny portrét Spark coach

Cena: 240€